HOOBi asutajad: EAS Ärimentorprogramm annab kindluse loobuda palgatööst

HOOB ja EAS mentoprogramm

HOOBi asutaja ning tegevjuht Priit Raid alustas EAS Ärimentorprogrammiga juba siis, kui ta oli veel palgatööline, ent programmist saadud teadmised andsid talle enesekindluse rajada edulugu n-ö täiskohaga ettevõtjana.

HOOB sai alguse 2014. aastal, mil metsatehnikat tootev firma soovis tellida seadmejooniste digitaliseerimise ja tootearenduse teenust. TalTechi mehaanikainseneri taustaga Priit Raid ja Tanel Sildnik võtsid väljakutse vastu ning aasta viimasel päeval registreeriti ettevõte Hoob OÜ.

“Kahe tegutsemisaasta jooksul oleme märganud, et kliendid on tehtud tööga rahul ja koostöö jätkub. Meie suurim klient on Eesti üks edukamaid tööstusettevõtteid ABB,” lausub Raid uhkusega. HOOB alustas ettevõttega ABB juba viiendat arendusprojekti.
Kahtlemata mängib ettevõtte eduloos rolli lisaks töökusele ka kirglikkus: “Meid huvitab see, milliseid tootmismeetodeid on toote valmistamisel kasutatud. On põnev mõelda, et keegi on arendanud seadme või tootmisliini, mis suudab valmis ehitada keerulise tehnoloogiaga täidetud toote.”
Loe artiklit täismahus siit: Hoob OÜ edulugu

Võta ühendust

Võta ühendust