Meist

Hoob arendab ja valmistab tootmise automatiseerimise lahendusi ning pakub masinaehituse teenust.

 

Hoobi asutasid insenerid

Täielikult Eesti kapitalil põhinev Hoob loob tööstusettevõttele seadmeid, mis aitavad tehaseid automatiseerida ja tehnoloogiad turule tuua. Hoobi asutasid 2014. aastal kaks Eesti inseneri, kes on tegelenud tööstuse valdkonna arendusprojektidega juba alates aastast 2006. Ettevõtte nimi Hoob tähendab tehnilises keeles eset või kangi, mis paneb asjad liikuma ja tõstab nad uutesse kõrgustesse.

 

Usalduväärne partner tööstusele

Valmistame tööstusettevõtetele tootmise automatiseerimislahendusi ja robootikasüsteeme. Lisaks toodame suurtele mehaanika- ja automatiseerimisfirmadele väikeseeriaid ja prototüüpe, et klient saaks keskenduda põhitegevusele. Usaldusväärse partnerina pakume terviklahendusi, mis sisaldavad nii seadmete arendust, valmistamist, paigaldust kui ka järelhooldust. Meiega võib olla kindel, et viime projekti lõpuni ning rohkemgi veel: mõtleme kliendiga kaasa ning oleme alati valmis oma automatiseerimis- ja robootikalahendusi edasi arendama.

Hoob OÜ meeskond

Mida me teeme?

Meie töö algab tehnoloogia valikust ning projekteerimisest ja arendusest, mille järel alles jõuame vajaliku tootmisliini või seadme tootmise, testimise, paigalduse ja kasutajakoolituseni. Meie võtmetugevuseks on lai probleemikäsitlus, mis tähendab, et mõtleme kliendiga kaasa ning pakume uusi ideid protsesside tõhustamiseks.

Faktid

  • Meie võtmevaldkondadeks on auto-, elektroonika-telekommunikatsiooni- ja meditsiinitööstus, kus oleme kõige rohkem ellu viinud efektiivsuse tõstmise projekte.
  • Meie 17 tippspetsialisti on varem töötanud suurtes ja tuntud tootmisettevõtetes ning omavad tootmise ja tootearenduse valdkonnas kogemust ühtekokku 80 aastat.
  • Oleme tarninud üle 50 “võtmed kätte” eriprojekti nii Euroopasse kui kaugemale.
  • Kasutame tootearenduse – ja tootmisprotsessis PDM ja MRP tarkvaralahendusi, et tagada töö kvaliteet ja tõhusus.
  • Seisame Eesti tööstuse arengu ja hea käekäigu eest – teeme koostööd erialaliitudega, ettevõtluse arendamise sihtasutusega ja ülikoolidega.

Meeskond

Usume, et head lahendused sünnivad läbi koostöö.

Meie Tallinna külje all asuvas tehases töötavad arendusinsenerid ja tootmisüksus lähestikku, et innovatsioon oleks käega katsuda. Meie meeskonnal on laiapõhjaline kogemus tootmise ja tootearenduse valdkonnas. Meie arendusmeeskonnas töötab 5 kutsetunnistusega diplomeeritud inseneri.

Risto Randla Automaatika arendusjuht
Anton Kazakov Tarkvarainsener
Roland Engel Automaatikainsener
Siim-Joosep Saulep Automaatikainsener
Edvin Mihhailov Automaatikainsener
Taavi Reinson Mehhatroonika arendusjuht
Toomas Juht Mehhatroonika projektijuht
Tario Meerbach Mehhatroonikainsener
Heigo Raamat Mehhatroonikainsener
Lauri Pirrus Mehhatroonikainsener
Raido Enn Mehhatroonikainsener
Simo Vahtra Tootmisjuht
Erko Võsu Tootmisspetsialist
Vadim Arepjev Tootmisspetsialist
Kaur Küngas Tootmisspetsialist
Tanel Sildnik Arendusjuht
Priit Raid Müügijuht

Võta ühendust

Võta ühendust