Kaubaaluste konveierid

Kaubaaluste käitlemise tooteseeria hõlmab vajalike mooduleid kaubaaluste automatiseeritud liigutamiseks tehastes ja ladudes ning palletiseerimise terviklahenduse pakkumiseks.

Loe edasi
Kaubaaluse rullkonveier Rullkonveier on mõeldud kaubaaluste pikisuunaliseks sirgjooneliseks transportimiseks. Loe edasi
 
Loe edasi
Kaubaaluse kettkonveier Kettkonveier on mõeldud kaubaaluste piki - või ristsuunaliseks sirgjooneliseks transportimiseks. Loe edasi
 
Loe edasi
Kaubaaluse ristkonveier Ristkonveier muudab kaubaaluse liikumise suunda 90° piki - ja ristsuunalise liikumise vahel vahel. Loe edasi
 
Loe edasi
Kaubaaluse pöördkonveier Pöördkonveier on mõeldud kaubaaluse pööramiseks vahemikus 0°-270°. Loe edasi
 

Tootekataloog

Kaubaaluste käitlemise tooteseeria hõlmab vajalike mooduleid kaubaaluste automatiseeritud liigutamiseks tehastes ja ladudes ning palletiseerimise terviklahenduse pakkumiseks. Toodame, müüme, paigaldame ja hooldame kaubaaluste transportimiseks vajalike mooduleid ja terviklahendusi.

Loe edasi
  • Standardiseeritud moodulid – standardsuuruses konveierid on disainitud (EUR, EPAL) kaubaaluste suurustele (800x1200mm ja kandevõimega kuni 1500kg).
  • Kohandamise võimalused – konveiereid on võimalik tellida erinevate pikkuste ja laiustega, et ka erimõõdus kaubaaluseid oleks võimalik transportida.
  • Ruumisäästlik – konveieri suuruse vähendamiseks on väljaulatuvad osad eemaldatud ja mootorid paiknevad konveieri raami all või vahel.
  • Mugav – tavamõõdus konveierilahendus paigaldatakse 400 millimeetri kõrgusele, mis teeb aluste sisestamise ja eemaldamise tõstuki abil väga lihtsaks.
  • Kiire paigaldus – moodulid on täielikult eelkoostatud ja testitud, et minimeerida paigaldusaega. Kõik konveierid on varustatud reguleeritava kõrgusega põrandakinnitustega, mis muudavad paigaldamise lihtsaks.
  • Lihtne hooldus – Ajami keti pingutamine ja määrimine on kergesti ligipääsetav. Kõikidel konveieritel on kaasas hooldusgraafik ja varuosade nimekiri.
  • Lahendus, mis kestab aastaid – kõigil meie konveieritel on 2-aastane garantii. Me ei jäta kunagi klienti kasutamise käigus tekkida võivate muredega üksi. Müügijärgne tugi ja uuendused on meie teenuse lahutamatu osa.

Võta ühendust

Võta ühendust